درباره ما

درباره ما

 گلخانه داروین اولین فروشگاه گیاهان گوشتخوار در ایران است که اقدام به فروش گیاهان گوشتخوار بالغ و با کیفیت و با استاندارد های حرفه ای و جهانی نمود و برای نخستین بار تنوعی بی نظیر از نژادهای گوناگون گیاهان گوشتخوار را به ایرانیان عزیز معرفی کرد . همچنین اولین نمایشگاه یا غرفه فروش تخصصی از انواع مختلف گیاهان گوشتخوار را برگزار کرد تا برای اولین بار در ایران بازدیدکنندگان بتوانند انواع متفاوت و دیده نشده ی گیاه گوشتخوار را با بهترین کیفیت و در کنار هم ببینند . گلخانه داروین تا به امروز تلاش بسیاری نموده تا اصول صحیح نگهداری از گیاهان گوشتخوار را برای اولین بار به طرفداران این گیاهان جذاب بیاموزد و ثابت کند که این گیاهان را میتوان سال ها با سلامتی نگهداری کرد . تمام سعی ما از زمان شروع فعالیت هایمان ارائه ی بالاترین کیفیت از گیاهان و بهترین خدمات به شما بوده. این ها شاید در ابتدا "شعار"های گلخانه داروین بودند . اما به تایید مشتریان عزیزی که در این مدت کنار ما بودند اکنون "سابقه" و "اصل" کار ما هستند . خوشبختانه ما در این سال موفق به برگزاری چند نمایشگاه از "گیاهان گوشتخوار" شدیم و در طول این نمایشگاه ها گلخانه داروین توانست پذیرای صدها نفر از علاقه مندان به گیاهان گوشتخوار باشد تا آن ها بتوانند از نزدیک با گلخانه داروین آشنایی پیدا کنند و گیاه شان را نیز از نزدیک انتخاب کنند و به خانه ی جدید شان ببرند.

دلیل نام گذاری "گلخانه داروین" پاسداشت زحمات چارلز داروین است ! داروین ، اولین دانشمندی بود که تحقیقی مفصل درباره ی گیاهان گوشت خوار و سازوکار و تکامل آن ها انجام داد و آن را در قالب کتابی منتشر کرد.

تمام سعی ما بر این است که محصولات و خدمات را با بهترین کیفیت ممکن عرضه کنیم ، و اعتقاد داریم که هیچ شعار و تبلیغی بهتر از کیفیت نیست ! قضاوت با شما ...